Business View


Czym jest?

Dzięki nowemu produktowi firmy Google można zrobić jeszcze więcej dla dobra swojej firmy. Mowa tu o Google Business View, czyli o spacerze stworzonym w technologii Google Street View z połączonych zdjęć panoramicznych 360 st., dostępnym z poziomu wyszukiwarki Google, Google Maps i Google Street View.Dlaczego warto?

Google to obecnie najbardziej popularna w Polsce i na świecie wyszukiwarka internetowa. W większości przypadków jest pierwszym narzędziem, z którego korzysta potencjalny klient szukający informacji o miejscach i usługach.Pamiętaj, że kupujemy "oczami"!

Większość z klientów wybierze firmę, której zdjęcia będzie mógł zobaczyć w wynikach wyszukiwania.

- Wirtualne wycieczki pozwalają dwukrotnie zwiększyć zainteresowanie wpisami o firmie. Użytkownicy, którzy wyświetlili wpis o firmie z wirtualną wycieczką, są dwa razy bardziej zainteresowani rezerwacją miejsca. W przypadku użytkowników w wieku 18-34 lata chęć dokonania rezerwacji po obejrzeniu wirtualnej wycieczki wzrosła aż o 130%.
- 62% klientów poświęca więcej uwagi wynikom wyszukiwania, jeżeli te zawierają profesjonalne zdjęcia.
(Źródło :Google badania 2013)
Chcesz wyprzedzić konkurencję? Oto fakty!

- 97% wyszukiwań w Polsce odbywa się za pośrednictwem wyszukiwarki Google.
- 81% konsumentów szukających usług lokalnych, produktów lub firm zaczyna lub kończy na wyszukiwarce Google Maps.


Tak będą wyglądały wyniki wyszukiwania Twojej firmy w Google

Nie ma ograniczeń co do branży. Usługa jest dla każdego kto prowadzi biznes. Narzędzie Google Business View jest wspaniałym sposobem na promocję firm z wielu branż. Możliwościom wirtualnych spacerów zaufało już wiele firm w Polsce i na świecie zarówno tych małych jak i tych największych. Wyszukiwarka Google to przecież nr 1 w wyszukiwaniach Internetowych.Co o Business View sądzą klienci?

Możliwość odbycia wirtualnych spacerów Google Business View została oceniona przez klientów jako najbardziej przydatne narzędzie w wyszukiwaniu firm, usług i produktów. Klienci z całego świata doceniają to, że mogą „odwiedzić” firmę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu bez potrzeby fizycznego przybycia na miejsce.Co otrzymujesz inwestując w wirtualny spacer?

- Wirtualny spacer Google Business View można zamieścić na stronie internetowej firmy, aby zwiększyć jej atrakcyjność.

- Google Business View można aktualizować. Aktualizowane okresowo zdjęcia pozwolą zaprezentować wszystkie nowości w firmie.

- Utrzymanie zdjęć na serwerach Google jest zawarte w cenie wirtualnej wycieczki – koszt jest jednorazowy i nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty, więc nie trzeba się martwić o płynność jego działania.

- Do każdego spaceru wykonujemy dodatkowo profesjonalne zdjęcia firmy, które są do dyspozycji klienta. Tematyka tych zdjęć jest indywidualnie ustalana z klientem.

- Wszystkie wykonane zdjęcia przechodzą na własność zleceniodawcy wraz z prawami do ich wykorzystywania. Zdjęcia mogą być użyte na stronie internetowej firmy, mediach społecznościowych oraz materiałach marketingowych itp.

- Wykonywanie zdjęć przez Rekomendowanego Fotografa Google nie zakłóca działalności firmy i może być wykonywana w trakcie normalnego dnia pracy.


Tak będą wyglądały wyniki wyszukiwania Twojej firmy w Google Maps
Przykładowe realizacje
Wszystkie realizacjeSkontaktuj się z nami

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od ilości punktów panoramicznych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytania oraz oferujemy profesjonalne doradztwo.

Współpracujemy z profesjonalnym certyfikowanym fotografem Google.

tel. (58) 333 44 04
studio@creativeheads.pl
Pomorska 2, 83-032 Pszczółki