Niezobowiązująca wycena
Kontakt
Facebook

Marketing Internetowy

Internet to dzisiaj najpotężniejsze narzędzie marketingowe. My wiemy jak tą potęgę wykorzystać poprzez ofertę kompleksowych usług reklamy w Google Adwords, Social Media, Remarketingu i Buzz marketingu. Konsekwentnie komunikując przekaz Twojej marki poprzez te kanały, poprawiamy lojalność wobec niej. Sprawimy, że od razu staje się ona rozpoznawalna, przez co możesz sprzedać to co oferujesz i stać się niezapomniany.

Reklama w Google Adwords

Google dzięki swojemu zasięgowi jest ojcem sukcesów wielu marek. Oferowana przez nas reklama w Google Adwords pomoże Ci szybko zaistnieć w czołówce wyników wyszukiwarek, co jest analogiczne z powodzeniem Twojej firmy. W ramach Google Adwords prowadzimy także kampanie marketingowe i remarketing bannerowy polegające na powtarzaniu przekazu reklamowego użytkownikom, którzy odwiedzili twoją witrynę.

Reklama w Social Media

W dzisiejszych czasach żeby nie zaginąć pośród social mediowego chaosu trzeba wyróżnić się niezwykłą treścią na swoich profilach. Posty w mediach społecznościowych. można porównać do opowieści. Ich sukces zależy od tego czy mają fascynującą treść, wspaniałą narracje i powód do czytania – jeżeli nie, łatwo mogą zgubić się w tłumie lub jeszcze gorzej, w ogóle nie być widzianymi. Media społecznościowe, podobnie jak wszystkie formy komunikacji, powinny być spójne, konkretne i pomocne. My gwarantujemy, że treści jakimi zapełnimy wasze profile sprawią, że kontakty w mediach społecznościowych zamienimy w dedykowanych obserwatorów, zwiększając tym samym szanse na zdobycie wielu potencjalnych klientów, a wraz z nimi zyski.

Buzz marketing

Buzz marketing to jedna ze skutecznych form marketingu szeptanego. W ramach tej usługi oferujemy umiejętne stworzenie interakcji w mediach społecznościowych rekomendując wasze produkty lub usługi. Nasz przekaz cechuje spontaniczność, przez co wzbudzamy większą wiarygodność niż przekaz w innych nośnikach informacji.