Niezobowiązująca wycena
Kontakt
Facebook

Rysunek artystyczny

„Artyści mogą więcej”- my doskonale o tym wiemy, dlatego postanowilibyśmy poszerzyć zastosowanie rysunku artystycznego. Nasi rysownicy nie boją się wyzwań, potrafią stworzyć nawet najbardziej oryginalne i wymagające projekty. Miejsce gdzie będą znajdować się wszelkie „twory wyobraźni”- także jest zależne od życzeń naszych klientów. Marzysz o wyjątkowym projekcie w swoim domu lub biurze ? A może chcesz śmieszne karykatury swoich kolegów na koszulach? Dla nas to żaden problem.

Rysunek artystyczny jako dekoracyjny projekt w domu – to doskonały sposób przeciwstawiający się wszelkim konwencjonalnym rozwiązaniom w wystroju wnętrz. Nasze rysunki na ścianach i innych częściach mieszkania w zależności od potrzeb klientów mogą stworzyć niezwykły klimat. Nasi rysownicy z przyjemnością zamienią pokój waszego dziecka w krainę bajek i marzeń , a salon w stylizowane miejsce, w którym chętnie przesiadywałaby wysokiej klasy „bohema artystyczna”.

Rysunek artystyczny w biurze, sali konferencyjnej – takie rozwiązanie może pomóc stworzyć przyjazną atmosferę w miejscu pracy, a także mieć pozytywny wpływ na decyzje biznesowe.

Rysunek artystyczny w lokalach gastronomicznych, wystawach billboardach – tego rodzaju sztukę bez problemu można wprowadzić do wszelkiego rodzaju przestrzeni publicznej, spotykając się z niezwykłym podziwem dla tej formy artystycznej.

Rysunek artystyczny jako projekt na ubraniach – rozwiązanie dla wszystkich osób, które lubią podkreślać swoją osobowość poprzez ubranie i nie boją się eksperymentować z modą. Chcesz mieć sukienkę, koszulkę, a może czapkę z nietuzinkowym rysunkiem? Świetnie trafiłeś!

Rysunek artystyczny na kubku talerzu itp.- może być niezwykłym upominkiem dla najbliższych, kolegów z pracy, a nawet dla siebie. Nasze nadruki są wysokojakościowe – czynniki takie jak np. wysoka temperatura nie mają szans na ich uszkodzenie.

Nasze realizacje

Dowiedz się więcej
o
Kolorowe rysunki artystyczne w pokoju dziecka
20 grudnia 2019

Nie od dziś wiadomo, że artystyczne aranżacje są doskonałym rozwiązaniem także w przeciętnych, polskich mieszkaniach. Ich niepowtarzalny urok, sprawia że …