Kontakt
Facebook

Wizualizacje 3d i mapping 3d

Dobre widowisko potrafi porwać tłumy. Doskonale o tym wiemy, dlatego w swojej ofercie mamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, docenianie przez międzynarodowe środowiska. Nie masz pomysłu jak uatrakcyjnić imprezę za pomocą fotorealistycznych wizualizacji 3d w Warszawie i na terenie całej Polski? Nic tak nie porwie tłumów jak nasze rozwiązania polegące na rozświetlaniu obiektów za pomocą światła projektorów w rytm muzyki (mapping 3d) i nie tylko.

Fotorealistyczne wizualizacje 3d produktów na witrynach w sklepie, targach – dzięki technologii mappingu 3d wasz produkt zostanie zauważony i na pewno zapamiętany w pozytywnym sensie.

Wizualizacje 3d na koncertach, urodzinach, imprezach – sprawią, że zrobią w pomieszczeniu niezwykle efekty, które zapadną w pamięć widza przez długi czas.

Wizualizacje w technologii 3d na budynkach – sprawią, że nawet najbardziej szare ściany zamienią się w wyjątkowe multimedialne show.

Dowiedz się więcej
o
Mapping 3D
09 stycznia 2020

Video mapping 3d od kilku lat zdobywa coraz większą popularność na różnorodnych wydarzeniach w przestrzeni publicznej i nie tylko. Obecnie …