Kontakt
Facebook

SEO Copywriting, teksty SEO, blog SEO

Tekst to skuteczne narzędzie biznesowe, dlatego skorzystaj z naszej usługi – Copywriting i  SEO Copywriting. Tworzymy przekonujące treści reklam i ofert handlowych, teksty na stronę internetową, bloga. Pisanie tekstów na zlecenie to specjalność naszego zespołu, który tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Stworzą dla Ciebie tekst o dowolnej tematyce. Pisanie artykułów i redagowanie tekstu mamy we krwi. Teksty SEO tworzone są w taki sposób, aby wpływały na pozycjonowanie strony internetowej i osiąganie jak najlepszych pozycji w wynikach wyszukiwania. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją działalność i potrzebna Tobie odpowiednia nazwa dla firmy lub hasła reklamowe, nie martw się – stworzymy je dla Ciebie. Chwytliwe slogany reklamowe są równie ważne, co logo firmowe. Dlatego zaproponujemy takie hasła reklamowe, które będą idealnie dopasowane do Twojego biznesu.

Chcesz zwiększyć liczbę odwiedzin na swojej stronie nawet o 1000%?

Nasi copywriterzy z chęcią podejmą się tworzenia tzw. SEO BLOGÓW. Dzięki nim niejedna mała firemka może zamienić się w rozpoznawalną na rynku firmę o dużym autorytecie. Nie wierzycie? Blog SEO to świetne rozwiązanie! Sprawdźcie na naszym przykładzie!
Poniżej przedstawiliśmy zrzut ekranu z narzędzia analitycznego, które przedstawia wzrost ruchu na witrynie firmowej Creativeheads.pl jaki powstał dzięki założeniu bloga. Okres, w którym regularnie pisane są teksty na bloga odpowiednio zoptymalizowane zaczyna się w dniu 01.10.2018 i trwa do dnia obecnego.
Widzimy na nim wzrost ruchu w stosunku do poprzedniego roku m.in. poprzez analizę liczby odsłon, która jak na poniższym zrzucie ekranu wzrosła po publikowaniu odpowiednio zoptymalizowanych artykułów o 742%!

Dzięki odpowiedniej optymalizacji artykuły na blogu widoczne są w top 10 wyszukiwarki Google na bardzo konkurencyjne frazy np. „logo adidas”, „logo pepsi”, „logotyp”. Często pozycje są wyższe nawet od takich serwisów jak Wirtualna Polska. Sytuacja taka występuje w przypadku frazy „logo adidas”.

Dowiedz się więcej
o copywritingu
Content marketing – co to jest?
19 lutego 2020

Współcześnie każda firma, która „idzie z duchem czasu” dba o treść w każdym nośniku informacji, a szczególnie w Internecie. Sprzymierzeńcem …

Dobry copywriter – po czym go rozpoznać?
02 lipca 2019

Copywriter to bardzo popularny zawód, szczególnie w erze Internetu. Świat wirtualny jest wręcz przesycony agencjami, freelancerami oferującymi usługi „napisania tekstu …

Copywriter – na co powinien uważać?
31 maja 2019

We współczesnym świecie w niektórych zawodach rynek pracownika proporcjonalnie jest równy rynkowi pracodawcy. Przykładem takiego stanu rzeczy jest choćby zawód …