Kontakt
Facebook

Filmy reklamowe dla firm

Video marketing to wciąż popularna forma reklamy, która angażuje jednocześnie zmysły wzorku i słuchu. W połączeniu z innymi współczesnymi środkami komunikacji i promocji może przynieść spektakularne efekty.

Filmy reklamowe

Video reklama, to coś co przy odpowiedniej kompozycji i pomyśle może skraść serca wielu odbiorcom. Nasi kreatywni pasjonaci z przyjemnością zaoferują pomoc w stworzeniu oryginalnego filmu reklamowego, który wzmocni świadomość Twojej marki. Profesjonalny Video Content Marketing w połączeniu z takimi kanałami jak np. Facebook może sprawić, że nie będziesz mógł „odpędzić się” od klientów.

Zdjęcia i filmy z drona

Zdjęcia i filmowanie „z lotu ptaka” to coraz bardziej popularna forma prezentacji firm. Nasz operator posiada licencję na filmowanie w przestrzeni powietrznej. Z przyjemnością pomoże Tobie w profesjonalny sposób zaprezentować przestrzeń Twojej firmy i prowadzonych przez Ciebie inwestycji.

 

Oferujemy 3 pakiety filmów korporacyjno-promocyjnych:

Wersja Classic:
Produkcja standardowa, jakość 4K 100 Mbps 4:2:0. Kamera Sony FS 5 M2 na wewnętrznym profilu HDR nie wymagającym obróbki kolorów. Standard reklamy internetowej, typowy film korporacyjny.
– Oświetlenie zastane + 1 nakamerowy panel ledowy
– 1 dzień zdjęciowy
– Montaż i oprawa graficzna
– Muzyka Shutterstock

Klasyczne i szybkie podejście do internetowego produktu filmowego. Wybierając wykończenie podstawowe w wersji Classic – mają Państwo do dyspozycji szeroki wachlarz zarówno pod względem technicznym, post produkcyjnym jak i wysokiej jakości prace na planie filmowym. Oferujemy jakoś obrazu 4K w proflu HDR nie wymagającym opracowania color gradingu . W ofercie Classic mogą Państwo wybierać spośród standarowych filmów promocyjnych do internetu. Przy wyborze wykończenia filmu do dyspozycji mają Państwo operatora na jeden dzień zdjęciowy, oraz montażystę i podstawowy motion graphic do waszych usług.

Wersja Premium:
Jakość 4K 740 Mbps 4:2:2. Kamera Sony FS 5 M2 + rekorder dyskowy Shogun Inferno do nagrywania materiałów w bardzo wysokiej, kinowej jakości. Standard i jakość reklamy telewizyjnej.
– Oświetlenie – lampy filmowe, zestaw standardowy, 2 panele ledowe i 2 lampy żarowe typu mandarynka.
– 1 dzień zdjęciowy
– Montaż, postprodukcja (obróbka kolorów) i oprawa graficzna
– Muzyka Paris Music

W ofercie premium znajdą Państwo poszerzoną względem pakietu Classic liczbę sprzętu i nacisk na stworzenie produktu możliwego do emisji telewizyjnej, a także dodatkowe elementy post produkcyjne, jak korekcja barwna. Pakiet zawiera podstawowe oświetlenie planu filmowego i wyższą jakoś audiowizualną. Wersja Premium jest rozszerzona ponadto o jeden z najlepszych banków muzyki, który pozwoli lepiej dopracować końcowy produkt. W ofercie znajduje się także szersza paleta formatów nagrywania za pomocą rekodera dyskowego typu Shogun Inferno, aby móc sprostać wymaganiom klienta.

Wersja VIP:
Jakość 4K 1520 Mbps 4:4:4. Kamera Sony FS 5 M2 + rekorder dyskowy Shogun Inferno do nagrywania materiałów w bardzo wysokiej, kinowej jakości. Standard reklamy i filmu kinowego.
– Oświetlenie wynajmowane wraz z oświetleniowcem. Oświetlenie kinowe, najwyższa jakość pracy na planie.
– 1 dzień zdjęciowy
– Asystent, kierownik produkcji
– Montaż i postprodukcja
– Grafika
– Oświetleniowiec ze sprzętem filmowym, oświetlenie używane na planach filmowych, wszystko to czego wymaga dana produkcja
– Muzyka Paris Music

Standard VIP został stworzony z myślą o naszych najbardziej wymagających Klientach. Pakiet ten ma najszerszą ofertę techniczno-artystyczną, od możliwości produkcji reklamy telewizyjnej po metraże na srebrny ekran (dokument, fabuła). Dla potrzeb naszych Klientów przygotowaliśmy w tym standardzie najbogatszy pakiet możliwości. Oferta zawiera osobnego mistrza oświetlenia wraz ze sprzętem do produkcji wysoko budżetowej. Dodatkowo pracę usprawnia kierownik produkcji przypisany do danego produktu. Wersja VIP wychodzi naprzeciw klientom i ich ambitnym planom na produkt kinematograficzny.
Nasze realizacje


Dowiedz się więcej
o video marketingu
Azjatyckie reklamy. „Azja to nie kraj, Azja to stan umysłu”
06 grudnia 2019

Azja to największy kontynent na świecie, który zamieszkuje w większości ludność charakteryzująca się skośnymi oczami i ciemniejszym odcieniem skóry. Wyróżnia …

Najśmieszniejsze reklamy telewizyjne świata – czy rzeczywiście sprzedają?
21 października 2019

Za oknem jesień, która nie zawsze rozpieszcza piękną pogodą, a czasem zaraża niektórych ponurym nastrojem. W tym okresie coraz więcej …

Dobre filmy reklamowe dla firm
16 stycznia 2019

Reklama w formie filmu nie jest nowym rozwiązaniem w video marketingu, ale nie ma to kompletnie wpływu na efekty jakie …